#16 2013-08-23 18:53:24

Kyouko

Ekipa Denki

Zarejestrowany: 2013-08-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Mam na imię Monika i mieszkam we Wrocławiu. W grupie pełnię funkcję tłumaczki((Tłumaczę obecnie  Looking for the Princes) M&A interesuje się już około 6 lat, moje ulubione to: Skip Beat, Naruto, Hungry Heart, Hikaru no Go, InuYasha, Nana. Mówiąc szczerze to lubię wszystko, co mi się spodoba. Słucham każdego typu muzyki.  Bardzo lubię czytać opowiadania, oraz książki, zwłaszcza z wątkami fantastycznymi.
Miło mi was poznać.

Ostatnio edytowany przez Kyouko (2013-08-23 18:55:41)

Offline

 

#17 2013-09-02 22:24:48

Rinko

Ekipa Denki

Zarejestrowany: 2013-09-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

No to teraz ja ^^
Mam na imię Klaudia. Mieszkam na Mazurach w małej mieścinie, ale dość niedaleko Olsztyna. W grupie jestem tłumaczem ^^
Zainteresowania to oczywiście M&A, japońska i koreańska muzyka, grafika komputerowa i język japoński. Zazwyczaj oglądam shouneny, mecha, horrory,
thrillery i takie tam różne krwawe rzeczy XD, Ale moim ulubionym, ukochanym i najlepszym jakie powstało jest One Piece ^^ chociaż lubię też Elfen Lied, Fairy Tail, Tengen Toppa Gurren Lagann i Clannad (zwłaszcza After Story), Code Geass. Mangi czytam zazwyczaj shoujo, ale od innych gatunków też nie uciekam , moje ulubione to Skip Beat, L-DK, Fairy Tail, Suzuka, The Bride of The Water God, Kuroko no Basket i Shingeki no Kyojin ^^   no i to chyba będzie na tyle ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasa2d-brx.pun.pl www.wsbadministracja.pun.pl www.haxballonline.pun.pl www.comfon.pun.pl www.alamaloc.pun.pl