#1 2013-08-04 20:27:51

Michiko

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 7
Punktów :   

Krótko o sobie

Każdy członek naszej familijki niech opowie krótko o sobie.

Ja zacznę :3
Eto... mam na imię Angelika, mieszkam na śląsku. Kocham jeść barszcz, pierogi i płateczki na mleku (teraz wyjdę na małego łakomczucha >.<). Słucham kilka piosenek Deco*27, Nightcore`ów, 30 Second to Mars, Lied Apple (i kilka innych koreańskich zespołów). Uwielbiam czytać mangi, manhwy i oglądać anime... i to chyba tyle.

Offline

 

#2 2013-08-16 21:51:03

Reiton

Ekipa Denki

Zarejestrowany: 2013-08-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Mam na imię Paweł i jestem z Olsztyna. Mam 16 lat interesuję się grafiką e-sportem anime i mangą. Jedyne gry w jakie gram to czasami lol bo mam czas, a tak głównie to maniacze w Osu! Słucham każdego typu muzyki ale lubie najbardziej chyba WUB WUB WUB WUB. Ulubione anime to będzie Code geass i Death note. Ogólnie kocham protagonistów. Pamiętajcie Bleach ma najlepsze OST z wszystkich anime i ja kocham te OST są best nic ich nie pobije ;3 Z mang bardzo lubie Tower of God Cage of Eden i Wszystkie Horrory. Kocham horrory zwłaszcza takie mangi polecam Mahou Shoujo of The end nie dość że zajebisty horror to ma jakąś fabułę chociaż i ogarnięty tytulik wgl. to jest.

Offline

 

#3 2013-08-16 21:58:23

Michiko

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Oooo tak, zwolennik Leloucha. *.* Poryczałam się normalnie na końcu anime... ToG też jest zajebiaszcze, nie mogę się doczekać, aż Kermit wrzuci następne rozdziały (po engliszu to ja niezbyt sobie poczytam...) Avek z Vocaloidów widzę (Len, Rin? czy jakóś tak..). DN zaczęłam oglądać ale jak L... no wiadomo, to miałam przerwę i jakoś nie wróciłam do tego anime... Ja jestem z Gliwic dla ścisłości ;3

Offline

 

#4 2013-08-16 22:05:49

Reiton

Ekipa Denki

Zarejestrowany: 2013-08-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Lepiej Dokończ DN bo naprawdę zajebisty jakby ktoś szukał anime jakiegoś to pytać mnie znam mnóstwo dobrych i zajebistych

Offline

 

#5 2013-08-16 23:05:47

Azuyano

Ekipa Denki

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Ja mam na imię Magdalena:D
Zaraz po Hai-chan jestem tu najstarsza do czasu zarejestrowania starszych ziomków:)
Lubię wszystkie azjatyckie komiksy i seriale ograniczam to do 3 max 4 krajów.
Tłumaczę też dramy i lakorny, więc możecie mnie spotkać na innym forum pod tym nickiem:)
Lubię bishów, ale nie, żeby to były priorytety. Czasem parka jest lepszym rozwiązaniem niż haremy.
Kocham słodkie rzeczy i istotki ( zwierzaki). Horrory do mnie nie przepadają i staram się ich unikać:)
Yoroshiku ne!

Offline

 

#6 2013-08-17 00:16:40

 Noruka

Ekipa Denki

48397310
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 0
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Siemka, jestem Mariola ;D
Hm... jak chyba wszyscy tutaj mam fioła na punkcie mang i anime... jednymi z najlepszych jakie oglądałam to code geas (na końcu to po protstu się załamalam... takie niesprawiedliwe według mnie), deth note też fajne, ale po tym jak L... to trochę się popsuło... ale ostatecznie anime ciekawe. fajen jest też guilty crown i kuroshitsuji, i wiele wiele innych... nie będę ich tu teraz wymieniać, no nie? Jestem z Kielc tak ogólnie i mam 16 latek ;] słucham wszystkiego co mi w ucho wpadnie bez względu na gatunek...
i na razie to chyba wszystko...
A no i oczywiście miło mi was poznać

Offline

 

#7 2013-08-17 09:33:57

Haineko

Ekipa Denki

41095174
Zarejestrowany: 2013-08-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

                   Hm... Miała tu coś wpisać już wczoraj, ale jakoś nie mogłam się zebrać... kiedy mam coś na pisać na swój temat to pojawia się pustka w głowie ^^

  Na imię mam Małgorzata, ale to brzmi za poważnie i do mnie nie pasuje, wolę Gosia. Mieszkam nie daleko stolicy, ale przesiaduje w domu.
  Ogólnie bujam w chmurach hihihi...
  Raczej czytam mangi, chociaż ostatnio rzadko, a z anime to mi nie po drodze ale jak ktoś by podrzucił parę tytułów...
  Problem chyba stanowi ograniczony czas a sporo zajęć przy kompie ^^
  Odnosząc się do waszych wpisów: Uwielbiam Code Geass, Deth note przestałam oglądać bo z pojawieniem się N i tego drugiego przestało mi się podobać, Kuroshitsuji Sebastian wymiata i zakończenie 2 sezonu było świetne. Z mang to prze wszystkim wyczekuje tłumaczeń Skip Beat <3 Ookami-heika no Hanayome też lubię i może jeszcze to  Mishounen Produce, ale jeszcze podobało mi się Anne Freaks i Doubt.
  Jeśli chodzi o muzykę to tak jak Naruka słucham tego co mi się spodoba.
  Ale czasem przeczyta mi się zwykłą książkę i sama ostatnio zaczęłam próbę napisania czegoś swojego


  A miało być krótko, wybaczcie. I miło was poznać!

Offline

 

#8 2013-08-17 15:47:54

 Aya

Ekipa Denki

Skąd: Anglia
Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Witam, jestem Monika, mam 21 lat. M&A interesuję się od ładnych kilku latek, generalnie lubię tytuły : InuYasha, Ranma 1/2 , Kamikaze KaitoJeanne . A z manhw Legend.
Oprócz tej tematyki uwielbiam również rysować, projektować wnętrza pokoji oraz lubię gry (mmo: Runes Of Magic, Metin2, Solo: Crash bandicoot, Fable, Neverwinter Nights.

W grupie istnieję jako edytor, aczkolwiek jestem tzw świeżakiem(robię to od miesiąca,czy tam niecałych dwóch).Generalnie jestem otwarta na krytykę, bo chcę być coraz lepsza w tym co robię

Offline

 

#9 2013-08-18 17:20:11

Akiho

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Jestem Joanna mam 22 lata mieszkam na śląsku nie daleko Katowic choć w listopadzie się przeprowadzam do stolicy. Interesują się M&A już ponad połowę swojego życia i zapał jak dotąd nie malał Zbieram maniakalnie mangi i zaczyna miejsca już mi brakować oraz jestem początkującym zbieraczem figurek,gram na pianinie (kiedyś jeszcze na skrzypcach ale przez brak instrumentu już nie,swojego hobby nie ograniczam jedynie do M&A lubię też k-pop i dramy wszelakie oraz rysunek ale przez własne lenistwo i też brak czasu mało rysuje,ulubione anime hmm... MAGI! (Moje niezaprzeczalne numero uno! One Piece,Fairy Tail,Lovely Complex,SAO i dużo wymieniać ale pochłaniam każde sportowe anime ulubione mangi hmm najwięcej romansów (skip beat!.Reimei no Arcana) ale z reguły nie gardzę żadnym gatunkiem po prostu musi mieć w sobie to coś   Uwielbiam gotować! na co rodzina nie narzeka

Gry-kiedyś grałam w metina przez długi okres czasu jak ta gra powstała,po tym dragon age,fable,wiedźmin ogólnie rpg

w grupie jestem tłumaczem obecnie tłumacze nan eomma nun appa

Offline

 

#10 2013-08-19 11:57:28

 Nagai

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 0
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Hej.
Jestem Małgorzata ale wszyscy mówią na mnie Gosiasta ;p
Mieszkam w województwie kujawsko-pomorskim a dokładniej w takim miasteczku Żnin.
Ostatnio czytam więcej mang niż oglądam anime, tak jakoś wyszło.
Słucham tego co mi wpadnie w ucho.
Z książek to czytam od czasu do czasu jakieś fantasy lub coś w tym stylu~ 
Ostatnio skończyłam czytać 3 tom Pan Lodowego Ogrodu, oraz 2 tom Dary Anioła:Miasto Popiołów.
Jak mam "chcicę" to pogram sobie z sieciówek w LoL'a lub popykam w Osu!.
Jak mnie najdzie ochota na RPG to odpalam Skyrim'a lub klasyka - Baldur's Gate.
Bez "chińskich zupek" bym nie przeżyła
Do grupy dopiero dołączyłam, jako tłumacz.
To chyba na tyle. Miło mi  poznać.

Ostatnio edytowany przez Nagai (2013-08-19 12:05:21)

Offline

 

#11 2013-08-20 13:05:57

 Aki

Ekipa Denki

31638086
Zarejestrowany: 2013-08-20
Posty: 0
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Ano...
Konnichiwa. Jestem Kaśka mam 17 lat (jestem z listopada) i mieszkam ok 50 km od  Warszawy.
M&a interesuje się już ok 8 lat. Moje ulubione tytuły to Nana, Skip Beat i Naruto.
Z muzyki to słucham przede wszystkim punk-rocka i metalu.
Mój czas zajmuje chodzenie na koncerty, oglądanie anime, czytanie mang, prowadzenie koła japońskiego w mojej szkole, nauka japońskiego japońskiego, a od niedawna jestem jeszcze typesetter’ką.
Miło mi was wszystkich poznać i z wami współpracować.

Ostatnio edytowany przez Aki (2013-08-20 14:07:27)

Offline

 

#12 2013-08-20 18:06:30

 Naruko-chan

Ekipa Denki

36863043
Skąd: Suwałki/Gdańsk
Zarejestrowany: 2013-08-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Dzień Dobry. Jestem Karolina, lat 18. Mieszkam w Suwałkach - polski biegun zimna. W tym roku zaczynam studia na politechnice Gdańskiej. Mangę kocham od 3 klasy gimnazjum, gdzie przypadkowo na koloniach zakochałam się w Soulu z Soul Eater. Dokładniej w jego uśmiechu z arktykulu w "Otaku". Kocham anime One Piece. Mangi robię od mniej więcej 3 lat. Byłam już w dwóch grupach, z czego najdłużej 2 lata. (: Byłam już na każdym ze stanowisk, więc mogę pomóc w razie potrzeby. Uwielbiam najbardziej typsetting i mam świra na punkcie czcionek, więc każdy kto chce się ze mną podzielić swoimi czcionkami to 3x tak<3
Miło mi Was wszystkich poznać. (:

Offline

 

#13 2013-08-21 11:23:59

 Titra

Ekipa Denki

19704986
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2013-08-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Cześć miło mi wszystkich poznać jestem Agnieszka mieszkam w Rybniku.
Do grupy dołączyłam nie dawno, jako clearing.
Jak wszyscy tutaj mam bzika na punkcie M&A lubię wszystkie gatunki (no prawie wszystkie) moim ulubionym anime to “Dragon Ball”, “Air Master”, “Hellsing” oraz “RoD”, a z mang chyba nie będę oryginalna jak napisze, że “Skip Beat?”, “Red Lion” i “ Crazy Girl Shin Bia”. Jeśli chodzi o muzykę to wszystko, co mi w ucho wpadnie.
Jestem trochę roztrzepana, więc musicie mi to wybaczyć, jeśli chcecie coś więcej wiedzieć zawsze możecie się dopytać z chęcią odpowiem.
A teraz trochę formalnie:Oddaje się w wasze ręce, zaopiekujcie się mną.

Offline

 

#14 2013-08-21 19:49:49

 Fleur

Ekipa Denki

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 0
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Siema! Mam na imię Izabela. Mieszkam na Śląsku, niedaleko Katowic. Mam 24 lata. W tym roku skończyłam studia.
W grupie pełnię funkcję korektorki. Pierwszy raz pomagam przy tłumaczeniach mang, jest to super zabawa Jeżeli chodzi o mangi to szczególności polecam Chihayafuru, Skip beat (nie będę oryginalna), Ao haru ride, Kamisama Hajimemashita, Dengeki daisy i Hikaru no go. Mangą i anime interesuje się od około 4 lat. Słucham tego, co wpadnie mi w ucho, w szczególności soundtracków z anime.
Życzę nam miłej i owocnej współpracy:D

Ps. Fajny pomysł z tym forum.

Ostatnio edytowany przez Fleur (2013-08-21 20:00:24)

Offline

 

#15 2013-08-21 20:18:44

Reiton

Ekipa Denki

Zarejestrowany: 2013-08-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Krótko o sobie

Hikaru no go brawo clap clap. Chociaż jakaś osoba zna ten zajebisty tytulik Powiem ci że anime też się super ogląda opening wymiata Masz juz plusa u mnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.triadica.pun.pl www.kagura.pun.pl www.wirtualmonster-yaoirpg.pun.pl www.bolecairsoft.pun.pl www.sweetszatan.pun.pl